Pomoc Psychologiczna

Pomoc psychologiczna świadczona przy udziale specjalisty ma na celu wsparcie pokrzywdzonych w trudnych sytuacjach życiowych. Psycholog pomaga bliżej przyjrzeć się problemom i odnaleźć odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania.

Wydarzenia w których uczestniczyłeś bądź których byłeś świadkiem często pozostawiają bardzo bolesne piętno. Wymagają od ofiary wiele siły i uporu w walce o pozbycie się traumatycznych wspomnień. Niestety, ale osoby pokrzywdzone przestępstwem często są przekonane jednak o swojej winie, utożsamiają zaistniałe wydarzenia z własną porażką i wstydem. Cokolwiek złego się dzieje – nie jesteś sam. Zawsze możesz prosić o pomoc i zadawać pytania a w fundacji SUBSIDIUM LEGALIS uzyskasz na nie odpowiedź i niezbędne wsparcie.

Psycholog pomoże odbudować Ci poczucie bezpieczeństwa, podpowie jak radzić sobie w danej sytuacji. Każda konsultacja jest bezpłatna i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Fundacja SUBSIDIUM LEGALIS zagwarantuje pomoc każdej osobie, bez względu na to, jakim rodzajem przestępstwa została pokrzywdzona.

Konsultacje psychologiczne to pierwszy etap, który ułatwi zdiagnozowanie Twoich potrzeb- od poznania problemu i znalezienia jego przyczyn po postawienie diagnozy oraz opracowanie planu pomocy. Sięgnij po pomoc, wsparcie jest na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania: FAQ | Skontaktuj się z nami: Kontakt